Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Fallout (2024)

Koniec

The End 1h 14m
7,6 1 587
ocen
7,6 10 1 1587
Fallout
powrót do forum s1e1

Już w pierwszym odcinku mamy wątek z osobą trans, bo wiadomo że po nuklearnej apokalipsie hormony dostępne są jak dropsy i można "być sobą". Klimat serialu jest super, ale takie wtrącenia dla zaspokojenia ludzi alfabetu wytrącają co chwilę z imersji.

psysutra

Zwierzęta chorują na raka. Tak jak ludzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
mcbs

Dokładnie tak "ono" i "nie wiadomo" było jeszcze 10 lat trafnie uważane za chore psychicznie, niech tak zostanie do końca świata. Gender study też są już w końcu zamykane, nikt już nie wierzy w pierdoły. Do widzenia, na śmietnik historii.

Ron_John

Jako konserwatysta starej daty też jestem zniesmaczony zmianami. Jako człowiek o szlacheckim pochodzeniu wzywam Cię człowieku o rolniczym pochodzeniu do powrotu do mojej zagrody żebyś pracować za miskę ryżu. Prawilnie jak to było kilkaset lat temu. W końcu po co te zmiany? Wolności Ci się zachciało ale takiej, że innym nie wolno? Ale już, proszę się zgłosić do pracy na moich włościach. Aaaaa i jeśli masz żonę i zapomniałeś o prawie pierwszej nocy to spotkają Cie konsekwencje.... bo jak to tak zmieniać stare obyczaje na jakieś te nowoobyczaje jak wolności.

ocenił(a) serial na 8
Ron_John

w łeb się jebnij

ocenił(a) serial na 8
PatkaaaDeLol

Panie przodem ;)

PatkaaaDeLol

https://c.tenor.com/AkR7OZVhjKkAAAAd/tenor.gif

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Matrioszek

Do Szpitala, won.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
syf0n

Problem w tym, że lewicowe środowiska właśnie mają za nic naukę i badania, starając się zmienić znaczenie słów i otaczającą nas rzeczywistość. Biologia mówi jedno, płcie są dwie, wszystkie "obojnaki" czyli ludzie, którzy urodzili się z rzeczywiście z narządami płciowymi i kobiety i mężczyzny to błędy genetyczne a nie magiczna kolejna płeć. Tak samo, jeśli urodzi się dziecko bez jednej ręki, to nie mówi się, że ludzie mają jedną rękę albo 2 tylko, że w czasie ciąży i kształcenia człowieka w łonie, coś poszło nie tak. Jeśli ktoś urodził się kobietą lub mężczyzną i nagle stwierdza, że nie jest ani tym ani tym, to nie jest wspaniały progresywizm oparty na badaniach, które nagle odkryły X płci... to jest zaburzenie tożsamości płciowej i przedstawianie tego w taki sposób jak robią to po lewej stronie, jest tego normalizacją i tak na prawdę robi więcej złego niż dobrego nie wspominając, że nie ma to nic wspólnego z nauką czy badaniami. Lewicowe środowiska starają się wypaczyć rzeczywistość pod swój światopogląd i właśnie takie podejście można śmiało porównać do płaskoziemstwa.

ocenił(a) serial na 10
tito86

"dzisiejszy konserwatyzm to nie jest opór wobec zmian a jedynie życie według określonych wartości moralnych, nikt tu nikogo nie tępi... a opór wobec promowania dewiacji seksualnych jest czymś normalnym"

Trochę opór a troche nie opór :)

A co do sensu Twojej wypowiedzi, promowanie jest gloryfikacją, O promowaniu można by mówić gdyby jakakolwiek postać odstająca od norm konserwatywnych była by na przykład głównym bohaterem filmu który o tym nie traktuje. To za czym Ty się opowiadasz to jest natomiast cenzura. Nie życzysz sobie w ogóle aby postaci takiego typu zajmowały jakąkolwiek przestrzeń w filach. Niestety prawda jest taka że społeczeństwo pełne jest, jak Ty to nazywasz, dewiacji. Gwarantuję Tobie, że gdybyś był bardziej tolerancyjny, zdziwił byś sie jak wiele osób w Twoim bliskim otoczeniu odstępuje od "norm" które Ty gloryfikujesz. Nie dostrzegasz tego oczywiście zamykając oczy, zakrywając uszy i krzycząc głośno be-be, fuj i jednocześnie dając jasny sygnał odmiennym osobom że mają się trzymać z daleka! I nie zrozum mnie źle, ja w żaden sposób nie zamierzam zmieniać Twoich poglądów, jedynie zwracam uwagę że próbując udawać, że czegoś nie ma, zawsze będziesz w konflikcie do świata w którym to istnieje, bez względu na to czy Ci sie to podoba czy nie. Jeśli tak Ciebie drażnią współczesne produkcje, to możesz wybrać media konserwatywne, które filtrują rzeczywistość pokazując tylko to co uważają za słuszne. A co jest najbardziej paradoksalne, cenzura taka jest bardziej lewicowa niż cały prawicowy konserwatyzm. :)
Peace!

ocenił(a) serial na 5
hud

Bzdety klepiesz. Konserwatyzm w Rosji też walczył z Bolszewikami. Wyszło to na dobre Rosji czy może kurna nie? Skąd w ogóle przekonanie że jak ktoś coś wymyśli to jest postęp a nie wstecznictwo? Ktoś kiedyś wymyślił lobotomię. Był to postęp czy może kurna nie? Dalej - oczywiście że tacy są promowani. Są wpychani w zasadzie wszędzie - teraz musi być nawet parytet. Jeśli kurna parytet nie jest promocją to niby czym? To tak jakby do firmy budowlanej musiał zatrudnić jedną kobietę i jednego tęczowego. Skąd takich wziąć - nie wiadomo więc jest tak jak w Szwecji z parytetami w radach nadzorczych. Pojawiły się kobiety które oferują swoje usługi bycia wpisanymi na listę rad nadzorczych. A co do filmu - to został stworzony po to by promować zdrowe a przede wszystkim nie szkodzące nikomu wartości. Niestety mocno skręcił w promowanie dewiacji, zboczeń, zabójstw, seksualizację na każdym kroku. Dlatego zachód to wylęgarnia bezdzietnych singlów łażących z nosem w telefonach, seks uważających za sport i każe się nazywać..... (tu sobie wstaw cokolwiek). 

ocenił(a) serial na 8
tito86

Ale jaką ty tutaj widzisz dewiację? Czy Dane kogoś gwałci, nagabuje, molestuje, obnaża się? Nie. Ono po prostu nie definiuje się śni jako kobieta, ani jako mężczyzna. Gdzie ty tutaj widzisz dewiację czy obrazę moralności?

syf0n

A tacy jak ty są żałośni i pozostaną żałośni przez kolejne 10, 30 i 50 lat.

ocenił(a) serial na 7
Tomashi_2

hahaha

ocenił(a) serial na 9
syf0n

Biorąc pod uwagę liczbę samobójstw dzieciaków po terapii hormonalnej i strzelanin jakie transy robią w stanach to śmiem wątpić czy są to zdrowi na głowę ludzie

ocenił(a) serial na 7
borsuk96

noooo... a policz teraz ile nie-trasów popełnia samobójstwo i ile nie-transów od lat strzela w usa. policz sobie. dawaj dawaj, policz. a potem podziel jedno przez drugie, żeby wyliczyć procent i tu wklej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
syf0n

70% młodzieży LGBT ma myśli samobójcze, jeżeli nie logiką to statystką może. Nie wiem jak można ludzi chorych afirmować w ich urojeniach? Przecież to jest nieludzkie i degeneracyjne dla populacji, podupada moralność, przesuwają się granice i w pewnym momencie gubisz tożsamość. Grupy które pozwalają na taką politpoprawność za 20 lat będą mniejszością, ciekaw jestem jak wtedy to wszystko będzie traktowane, gdy do władzy dojdą ludzie w których naturze nie leży tolerancja. Wówczas malowanie kredą może nie wystarczyć.

ocenił(a) serial na 8
Dark_Sider

Młodzież LGBT ma myśli i próby samobójcze, ponieważ jest nieakceptowana społecznie, a nie dlatego, że coś z nimi nie tak.

ocenił(a) serial na 8
lia_13

Oczywiście to tylko zły, wstrętny świat kontra biedne, poczciwe dzieci. Ohydnym jest sam fakt, że udało się już przemycić tą ideologię do szkół, gdzie psychika i seksualność dopiero się rozwijają, dzieci są podatne na manipulacje i to jest wykreowany problem przez nikogo innego jak społeczność LGBTQWERTYXYZ, gdyby dzieci były wychowywane w tradycyjnym modelu problem ten byłby marginalny. No ale lepiej namieszać komuś w głowie i później zwalić na kogoś winę, jakie to wygodne.

lia_13

Jest nieakceptowana społecznie ponieważ... jest coś z nimi nie tak.

ocenił(a) serial na 7
Dark_Sider

Ale zrozum, że 70% ma myśli samobójcze, bo taka osoba jak ty, mówi o nich, że mają urojenia. To ty ich zabijasz. Ty i reszta takich pajaców, jak tu piszą.

Idź to lustra i zobacz, jak wygląda osoba, która odmawia dziecku prawa do swoich uczuć i emocji do tego stopnia, że dzieciak myśli, żeby się zabić.

Jesteś po prostu złym człowiekiem. i tyle. Wstydź się.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

A ty jesteś kolejnym półproduktem inżynierii społecznej, nic nie kwestionujesz, po prostu łykasz jak leci. :)

ocenił(a) serial na 7
Dark_Sider

a co to ma wspólnego z tym, co napisałem?

idź do tego lustra i zobacz, kto zabija dzieci, włażąc im na banię bełkotem o inżynierii społecznej.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

Tylko potwierdziłeś to co napisałem.

ocenił(a) serial na 7
Dark_Sider

xD cooo?
dobra, koniec rozmowy, bo widzę, że czytanie nie jest twoją mocną stroną.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

A u ciebie jest problem z myśleniem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
syf0n

Tutaj nie ma co dyskutować. Zajrzyj w majtki i wszystko jest jasne. Opcje są tylko 2...

ocenił(a) serial na 7
pomysl_o_mnie

opcje sa dwie - zesr*łeś się albo nie. w tym przypadku masz majty do czyszczenia.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

"konserwatyści jak ty zawsze się boją zmian i stawiają opór zmianom, taka wasza rola społeczna. Zawsze tak było, jak kobiety uczyły się czytać, jak pojawiła się telewizja i miała wypalić mózgi dzieciom, i gry komputerowe były złe, i geje, i 5g.
a teraz na tapecie osoby trans." - Zapomniałeś dodać pedofili, też konserwatyści płaczą, że pedofil zły, a lewica, że nie można mówić pedofil tylko "minor attracted person". Używając twojej idiotycznej retoryki, że nie powinniśmy bać się zmian, powinniśmy wkrótce zalegalizować pedofilię i kazirodztwo. Brawo geniuszu, niech żyje siła argumentu! Kiedyś konserwa nie chciała żeby kobiety czytały, co okazało się idiotyczne, więc teraz cokolwiek konserwa nie chce musi być idiotyczne. Przyjąłem, a teraz potrząśnij głową, bo chcę usłyszeć grzechotkę. A tak na poważnie pojęcie o nauce to ty masz zerowe, poczytaj sobie prace znanych psychologów na temat zagrożeń związanych nowym trendem trans, zbadaj temat jak tysiące dzieci zostało bezpowrotnie okaleczonych podczas tranzycji, zbadaj jaki jest odsetek samobójstw po tranzycji, sprawdź kto na tym zarabia i ile zarabia, a może wtedy, jeśli masz odrobinę rozumu, przestaniesz pierdzielić takie farmazony.

ocenił(a) serial na 7
ast

aleś sie rozpisał, tylko po to, zeby dać upust wypowej dla konserw histerii o rzeczy, ktore nie istnieją. "uga buga niedługo lewaki zrobią to czy sramto", "uga buga jak pozwolimy na to, to zaraz tamto". Tylko nic z tych rzeczy realnie się nie dzieje.
To tylko jakieś halucynacje zasikanych ze strachu konserw.

Jakieś prawa dla jednej grupy nie oznaczają praw dla drugiej.
O każdej należy rozmawiać oddzielnie.
Manipulacje, gdzie łączy się jakąś mniejszość z pedofilią, to jest poziom rozmowy nawalonych wujaszków przy obiedzie.

a co do drugiej częsci tego - piszesz, żebym sobie poczytał tamto czy siamto - a z iloma osobami trans rozmawiałeś osobiście? ile zapytałeś kim są i czego potrzebują?

ja wiem, że z żadną. twoje wiedza to oglądanie dżordanka petersona na youtube i to są ci twoi naukowcy i psycholodzy.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

Nie jestem konserwatystą, ale rozumiem, że dla ludzi tak prostych jak ty każdy kto ma inne zdanie nie pasujące do twojej śmiesznej ideologii to konserwa. Odpowiedziałem tylko na twój idiotyczny argument z którego wynika, że możemy zaakceptować każdą dowolną głupotę tym bardziej jak będzie to krytykować konserwa. Co do samej pedofilii to zakusy na legalizację już są, teraz wystarczy zainstalować fakultety na paru uczelniach i wysmarować parę pseudonaukowych prac, dokładnie jak to miało miejsce w przypadku gender, a za 20, 30 lat matołki takie jak ty będą piać z zachwytu nad biednymi pedofilami, wtedy nie będą to już pedofile tylko MAPy.

Nigdzie nie łączyłem żadnej mniejszości z pedofilią. Naucz się czytać, ze zrozumieniem.

Osobiście znam jedną osobę po tranzycji, jeszcze w czasach kiedy nie było to modne. Nie ma to jednak znaczenia, bo moje osobiste przeżycia nie są istotne. Co jest istotne, to dane statystyczne i analiza problemu na szeroką skalę, a ta pokazuje, że mamy do czynienia z poważnym problemem.

Co do dżordanka, to skompromitował się on dla mnie totalnie swoją postawą w sprawie Gazy, co nie zmienia faktu, że jego pogląd na problem trans jest bardzo celny. 

ocenił(a) serial na 7
ast

odniosę się tylko do jednego zdania, bo myślę oddaje sedno sprawy. więc piszesz: "(blebleble) za 20, 30 lat matołki takie jak ty będą piać z zachwytu nad biednymi pedofilami, wtedy nie będą to już pedofile tylko MAPy (bleble)".

Otóż nie, o ile tylko nie wydarzy się poważna zapaść gospodarcza (bo pieniądze = edukacja = mniej konserw), to za 20-30 osoby trans będą dużo bardziej znormalizowane w przestrzeni społecznej, a tobie będzie wstyd nawet pisać te wszystkie głupoty. Tak jak było z emancypacją kobiet 150 lat temu, potem kolejnych grup społecznych i mniejszości. Zawsze jest lament, zawsze jest porównywanie do diabłów, pedoflii albo innych strachów.

Psy szczekają, a karawana postępu społecznego jedzie dalej. I nie, nie skończy się ona legalizacją pedofilii, to tylko bajki, którymi karmi się frajerów.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

Karawana postępu społecznego jedzie dalej? Bardziej karawana degradacji społecznej.A co do emancypacji kobiet. Powiedz mi, a ile to kobiet popełnio samobójstwo z powodu tej emancypacji? Ile zostało bezpowrotnie okaleczonych, ilu z tych kobiet amputowano piersi, usunięto macicę? Ile w wieku dziecięcym otrzymało blokery hormonów, które nieodwracalnie zaburzyły ich rozwój? Porównujesz rzeczy, które są nieporównywalne, ponieważ w ogóle nie rozumiesz problemu, bo nakarmiony zostałeś propagandową papką. Cieszy cię normalizacja ludzi trans? Gratuluję! Idź teraz porozmawiaj z okaleczonymi dziećmi, które nagle sobie uświadomiły, że popełniły wielki nieodwracalny błąd, bo nasłuchały się ludzi mówiących jaki to trans jest cool. Powiedz im, że cieszysz się z normalizacji ich życiowej tragedii.

A co do zapaści gospodarczej, to zobacz sobie jak radzą sobie gospodarczo stany najbardziej liberalne w USA. Ludzie dosłownie spieprzają z Kaliforni na Florydę i do Teksasu. Czasy się zmieniły, teraz liberalizm kojarzony jest z głupotą. 

ocenił(a) serial na 7
ast

mylisz liberalizm społeczny z korporacjonizmem. jak ci się nie podoba liberalizm gospodarczy to super, bo jego największymi przeciwnikami są lewicowcy - witamy w naszym obozie.

a co do hormonów i macic - to jest nalepsze - jak chłop z polski wypowiada się o osobach trans z usa.
jesteś sterowaną pacynką w rękach youtuberów przeżywając ich zjawiska kulturowe. w dodatku przeżywasz tylko jedną, skrajną ich stronę, bo tak używa cie algorytm. jesteś tylko parą oczu to sprzedawania reklam, więc pokaże ci to, co najchętniej będziesz oglądać - treści utwierdzające cie w przekonaniu, że świat chyli się ku zagładzie. najsmieszniejsze, że jesteś marionetką, za której sznurki pociągają właśnie te korporacje.

zostań lewakiem. po tej stronie barykady serio jest spoko.

ocenił(a) serial na 7
syf0n

już nie będę więcej pisał.
spędź po prostu jeden wieczór oglądając lewackie youtuby, żeby chodzić złapać jakąś perspektywę.
bo kiedyś ktoś ci wytłumacz, jak jest na prawdę i serio będzie ci głupio, że łaziłeś tyle lat po świecie gadają krzywdzące ludzi głupoty.

wiem to po sobie. pzdr.

ocenił(a) serial na 8
syf0n

Bo chłop z Polski wie, że wszystko co dzieje się w USA będzie się działo u nas za parę lat ;), zawsze tak było i zawsze tak będzie. Co do stereotypowej pacynki to zaprezentowałeś książkowy przykład projekcji.

Nigdzie też nie twierdziłem, że świat zmierza ku zagładzie przez problem trans co nie zmienia faktu, że nie lubię jak krzywdzi się bez sensu dzieci.

Jeśli chodzi o korporacyjne marionetki to przypominam, że to lewica jest pupilkiem nr 1 największych korporacji na świecie w tym największej z największych czyli Black Rock. Oczywiście BR ma gdzieś lewicę, wykorzystuje was po prostu jako środek do celu, czyli jeszcze większego zysku i jeszcze większej kontroli nad społeczeństwem.

Co do lewackich yt: Kolego, ja zaczynałem od takowych, TYT, Secular Talk, David Pakman, Sam Seder itd, swojego czasu byłem też wyborcą lewicy więc perspektywę mam szeroką. Z czasem jednak człowiek dojrzewa i zaczyna dostrzegać absurdy po jednej i drugiej stronie. Dlatego nie przywiązuję się do żadnej.

Widzisz, ty uważasz, że ja krzywdzę ludzi, ja uważam, że ty ich krzywdzisz. Czas pokaże kto miał rację.
Pozdrawiam.

ast

"Jeśli chodzi o korporacyjne marionetki to przypominam, że to lewica jest pupilkiem nr 1 największych korporacji na świecie w tym największej z największych czyli Black Rock."
Nie zapominaj też o np. Vanguard Group.

ocenił(a) serial na 8
Nabongodonozor

Tak wiem, nie chciałem się już rozpisywać, jest jeszcze State Street, razem to taka niechlubna trójka posiadająca pakiety większościowe 85% największych światowych spółek i można jeszcze dodać, że pakiet większościowy Black Rocka ma właśnie Vanguard (8.65%) :).

syf0n

"najsmieszniejsze, że jesteś marionetką, za której sznurki pociągają właśnie te korporacje."
Dlaczego ciągle odnoszę wrażenie, że piszesz o sobie syfzeron?

"zostań lewakiem. po tej stronie barykady serio jest spoko."
Najpierw musiałby mieć na tyle nawalone we łbie, żeby - jak ty - pójść na terapię dla słabych psychicznie i nieprzystosowanych społecznie jednostek, na której zrobią mu we łbie jeszcze większe "archeo".

ocenił(a) serial na 7
Nabongodonozor

hahaha, weź już skończ, "uhabuga syfzeron nawalone we łbie" xD będziesz mnie teraz przezywać jak przedszkolak?

ocenił(a) serial na 8
tito86

Tutaj ciekawostka historyczna:

"W średniowieczu palono ich na stosie, uważano, że są wysłannikami diabła, a w najlepszym wypadku wynaturzeniem. Jeszcze w XX wieku próbowano ich nawracać, często brutalnie, bo pokutowała teoria głosząca, że są upośledzeni i wybrakowani."

Wiesz o czym jest ten cytat?

O LEWORĘCZNYCH.

Dziękuję, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
toperzniet

Leworęczni w przeciwieństwie do tzw. transów, to normalni ludzie.

ocenił(a) serial na 8
Veselar

Nic nie zrozumiałeś z mojego komentarza, co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones