PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646110}
6,8 265
ocen
6,8 10 1 265
Elsword
powrót do forum gry Elsword

Za nisko 

ocenił(a) grę na 9

Uważam, że taka gra jak Elsword nie zasługuje na 6,9, tylko co najmniej na 7. W końcu mamy
tutaj ładną grafikę i naprawdę fajny system walki, który spodoba się każdemu, kto kiedykolwiek
grał w bijatyki. Zarzuty mogę mieć do tego, że w drużynowym pvp panuje spory
chaos. Moje pierwsze dwie drużynowe bitwy sprawiły, że miałem ochotę powiedzieć kilka
ostrych słów. Dlaczego? Proste - kiedy nawala cię naraz 2 wrógów, często nie masz możliwości
żeby uciec, a kiedy próbujesz się odgryźć, sytuacja się powtarza. Ale być może w końcu opanuję
trudną sztukę drużynowych walk. Na razie o wiele bardziej podoba mi się pvp 1 na 1. W każdym
razie Elsword to gra naprawdę uzależniająca, walki są bardzo dynamiczne i stanowią fajną
odmianę od oklepanego schematu "podbiegnij do mobka, 123, zabierz loot, biegnij do
następnego. I tak jeszcze 50 razy".

ocenił(a) grę na 8
dundersztyc3692

zgadzam się ale taki system też ma swoje granice i też w końcu hen daleko gdzieś przy 60 lvl walki będą sie powtarzać wedle tego samego schematu podbiegnij do mobka wykonaj combo+skill podbiegnij do niego kiedy upadnie wykonaj combo+skil... chociaż możliwości combosów jest mnóstwo to większość jest trudnych i przeciętny polski grać(np. ja) nie ma szans wykonywać takich mega combinacji jak na filmikach z yt z Korei. mimo to gierka naprawdę super tylko mogliby wstawić kilka cut-scenek choćby przy zmianach klasy bo filmiki na starcie są fajne a później nic

ocenił(a) grę na 10
dundersztyc3692

świetna gra! Codziennie siedze na Elswordzie, gram w to od sierpnia polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones