PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126341}

Serce Clarity

Luz Clarita
7,7 1 295
ocen
7,7 10 1 1295
Serce Clarity
powrót do forum serialu Serce Clarity

Ale niestety tak dawno go oglądałam, już niewiele z niego pamiętam. Bardzo bym chciała żeby go znowu pokazali w TV.

ocenił(a) serial na 10
samantamelrose

To chyba niemożliwe niestety:/ Nasza telewizja woli kupować jakies nowe beznadziejne serialiki zamiast zaoszczędzić i puścić to co mamy w archiwum,to co naprawde było dobre.

samantamelrose

To jedna z moich ulubionycj telenowel:) Co prawda byłam mała jak to leciało. ale naprawdę świetna telenowelka:) Tylko szkoda, że już nie ma...

użytkownik usunięty
samantamelrose

Jak się nazywa aktor który grał brata Marieli? Jak w ogóle miał na imię w filmie?

Przypominam sobie, że brat Marieli miał na imię José Mariano, a grał go Aitor Iturrioz:)

samantamelrose

To była pierwsza telenowela dziecięca, którą oglądałam (moja babcia też)

samantamelrose

Można zobaczyc fragmenty oraz rozpoczęcie tego serialu na you tube po hiszpańsku! np. link http://pl.youtube.com/watch?v=_UC8pfyahqY&NR=1
Miłego oglądania i wspominania:)

samantamelrose

Oglądałam ten serial chodząc jeszcze do zerówki, a dzisiaj mam 15 lat. Do tej pory pamiętam słowa i melodię piosenki, która leciała na wstępie ;D.

ocenił(a) serial na 10
Melissa

hej jeśli ktoś z was by chciał piosenkę z czołówki proszę napiszcię swój e-mial to wam prześle pozdrawiam

użytkownik usunięty
samantamelrose

Kochać to może nie kocham, ale darzę sentymentem :) BYłam w podstawówce... Ech. I do dziś pamiętam też piosenkę :D

pamiętam jak wracałem ze szkoły, jadłem obiad i oglądałem ten serial :D

ocenił(a) serial na 7
cHrzanek

na początku nie mogłam skojarzyc czy w ogole oglądałam ten serial, ale jak tylko obejrzałam na youtube czołówke od razu mi się przypomniało że bardzo lubiłam tą telenowelę ... z resztą jak praktycznie kązdą... lubię oglądać tego typu "tasiemce" :)

ocenił(a) serial na 8
agatka06

Ja też pamiętam jak miałam 8-9 lat i zaraz po szkole włączałam tv. Oglądałam ten serial razem z nianią, która odbierała mnie ze szkoły. I tak to się zaczęło. Szkoda, że nigdzie go nie ma :(. To jedna z niewielu dobrych telenowel.

samantamelrose

Jejku, aż coś za serce łapie jak sobie człowiek wspomni takie telki z dzieciństwa, super :)

ocenił(a) serial na 8
samantamelrose

Wszystkie odcinki po polsku są dostępne na YouTube. Pozdrawiam!

samantamelrose

Własnie super jakby go powtorzyli. Uwielbiam ten serial -Cesar Evora nieziemski aktor i ten jego głos.:)) Ja w dziecinstwie bylam takim pączuszkiem i siostra na mnie wołała Panchita pamietam haha :)))

samantamelrose

Pamiętam, że bardzo mi się podobał, oglądałam go mając może 5 lat? xD Mogliby znowu powtórzyć, z chęcią bym sobie przypomniała, bo już nic nie pamiętam. Coś mi świta tylko, że na końcu okazało się, że ma Clarita jakiegoś ojca, o którym nie wiedziała czy co. xD I była jakaś wredna baba ze swoją córeczką?

ocenił(a) serial na 10
silvia_slonce16

Matkę raczej :). I tak, ta matka była zakochana w gościu, którego grał Cesar Evora, ale równocześnie miała na niego ochotę również ta wredna baba :). A córka, to pewnie chodzi Ci o córkę protagonisty (granego przez Evorę właśnie), która z początku strasznie nie cierpiała Luz Clarity.

Ej, a dlaczego nikt tu nie wspomina genialnego szofera, granego przez Miguela Pizarro? :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones