Parasyte: The Grey
powrót do forum 1 sezonu

Gdzie mój kochany Migi?

ocenił(a) serial na 6

Jestem na odcinku czwartym i jak na razie jest całkiem spoko, chociaż nie zbieram szczęki z podłogi. Bardzo brakuje mi pasożyta protagonisty z anime. Wiem, że to inspiracja i oddzielna historia, ale potworek który oprócz ogromnej siły i inteligencji miał też poczucie humoru, lubił się bawić i do tego miał mentalność rubasznego wujka, był miłym odświeżeniem. Tutaj mamy pseudo wszechwiedzącego terapeutę, więc brakuje tej lekkości i zabawnych momentów.
To tylko taka mała uwaga. Cieszę się, że duże korporacje zauważyły potencjał anime i wychodzi więcej superprodukcji. :)

ocenił(a) serial na 5
unking

Cieżko to nazwać superprodukcją xD Nawet w porównaniu z Hellbound to jest bieda. Dużo gadania o niczym, pseudoemocjonalnych wypełniaczy i mało akcji. Co masz na myśli pisząć "duże korporacje"? Bo adaptacji anime mamy mnóstwo, brak tylko zdolnych twórców.

ocenił(a) serial na 6
Kuba_16

Zdaję sobie sprawę, że niemal każda seria dostaje liveaction. :) Mam na myśli to, że przez to, że robią te produkcje takie korporacje jak Netflix, nawet osoby nieoglądające anime mogą poznać te fabuły.

unking

Wasze wypowiedzi nie napawają nadzieją 

ocenił(a) serial na 8
unking

Mi się podobało. Była manga, anime, dwa filmy kinowe, ile można wałkować te samą historie.

ocenił(a) serial na 7
unking

Ostatni odcinek , ostatnia scena :)

ocenił(a) serial na 5
Askol

Crossover, którego nikt nie potrzebował i służy tylko baitowaniu na kasę od netflixa. Pominąć fajną historię, zrobić wszystko nie tak jak trzeba, zbaitować oryginalną historią i kontunować mierną historię jako kontynuację dobrej historii. No cóż.. niektórzy się na to nabiorą, ja nie.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

Drama podobała mi się przyznaję ale anime jest o niebo lepsze , zresztą jedno z moich ulubionych. Postać na końcu to po prostu smaczek dla fanów anime

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones