PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021214}

Parasyte: The Grey

Gisaengsu: Deo geurei
6,5 1 552
oceny
6,5 10 1 1552
Parasyte: The Grey
powrót do forum serialu Parasyte: The Grey

Oczywiście musieli zmienić bohatera na bohaterkę bo źle było w oryginale:D
Netflix by tego nie darował. Nawet się nie dziwię już.

Kuba_16

Ważne ze nie czarna xD, Azjatkę jakoś przeżyje.

Out5id3r

Netflix wrzuca dużo mniejszości, ale tutaj całość serialu mniejszości - 100% obsady.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

A to nie jest czasem jakaś nowa historia? Oglądam pierwszy odcinek i to nie ma nic wspólnego z anime. Poza pasożytami.

Silvanos

Jest. Uniwersum jak w anime, ale główni bohaterowie oraz fabuła jest z nowej, świeższej perspektywy. Niekoniecznie lepszej, ale to kwestia gustu. Szkoda, bo związek Shinichi i Migi był naprawdę dobrze napisany, ale nowi bohaterowie nie zabierają roli oryginałom, to po prostu inna historia. Ludzie się pienią bez powodu, bo jakby pod jakąś kolejną produkcją Netflixa nie było komentarza o poprawności politycznej to serwery Filmweba by chyba padły z szoku xD

ocenił(a) serial na 7
Necto

No może właśnie powodem jest to na siłę zmienianie dobrej historii. To oglądam tylko z sentymentu do oryginału. Spodziewałem się dużo więcej po "one piece" i "Avatarze"

Silvanos

Tylko to nadal nie jest poprawność polityczna na siłę, to zwyczajnie inna historia. Ale faktycznie, nie ma podjazdu do One Piece czy Avatara, prawdę mówiąc wynudziłam się przy oglądaniu.

Necto

Ja myślę,że nasze wymagania są wygórowane. Platforma musi zarabiać kasę i tyle. Cieszmy się że się (moim zdaniem) poprawiło w porównaniu z poprzednimi latami. Dla mnie to czysta rozrywka, którą oglądam z przyjemnością z sentymentu do gatunku. Duszę sobie pieszczę teatrem i filcharmonią ;-).

Necto

To sie nazywa indoktrynacja, a nie poprawność polityczna. Komuna jest w natarciu tylko pod inną postacią. Na pierwszy plan wysuwa sie masowe duraczenie, co widać przynosi większe korzyści.

ocenił(a) serial na 5
Silvanos

Z tego co widzę to luźne nawiązanie do anime i cały clu, pomysł, z którego słynęła ta historia czyli relacji z pasożytem, ukrywania się ich w społeczeństwie, szukania sensu ich istnienia i ewentualnego współistnienia został przerzuty i wydalony w formie śmierdzącej papki dla półmózgów pokolenia Netflixa
 

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

No też mi się nie podoba ta nowa para bohaterów bo nie ma w niej żadnej głębi. Co w anime fajnie współgrali, no i ta "opętana" rączka. Tu to dużo gorzej wypadło.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

Uff, dobrze że anime było takie ambitne - szkolny setting i dwiema śluzarami klejącymi się do przegrywa, a wszystko z dubstepową muzyką w tle.

ocenił(a) serial na 8
Silvanos

Dokładnie

Kuba_16

Jeżeli dobra dupa, to przeżyjemy.

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

UWAGA SPILER!





To jest na tej samej planecie (można w sumie powiedzieć, że w tym samym uniwersum) ale 
Shinichi pojawia się na samym końcu i nawet jest zbliżenie na Migi :) 

ocenił(a) serial na 8
tasmankrk

Jeżeli wszyscy doczytają to zrozumieją iż chodzi o unifersum a nie zmienioną historię :-)

ocenił(a) serial na 8
Kuba_16

I zmienił pasożyta z ręki na głowę? To nie ta sama historia i inny bohater ;-)

ocenił(a) serial na 8
Kuba_16

ale to spin off, a nie ta sama historia co w anime, wiec co za roznica?

Kuba_16

Oczywiście trzeba było obejrzeć serial do końca, a potem pisać. Niestety żyjemy w czasach, w których umiejętność logicznego myślenia zaczyna wymierać. Serial jest w uniwersum Parasyte. Inny kraj inny bohater. A "Orginalny" bohater pojawia się w ostatnim odcinku. Naprawdę ludzie zacznijcie wy troszkę myśleć.

ocenił(a) serial na 5
coyote_7

Przecież to jest komentarz sprzed premiery w nawiązaniu do trailera. Wystarczy sprawdzić daty.

ocenił(a) serial na 7
coyote_7

No cóż, po obejrzeniu zwiastuna też założyłem, że wywracają adaptację do góry nogami i kręcą kolejny koreański serial o zombie. Ze strony twórców zabrakło komunikacji. Gdyby od początku podkreślono, że to spin-off z nowym bohaterem to nie dano by paliwa filmwebowym rasistom i frustratom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones