PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765515}

Intersection

Kördügüm
7,2 147
ocen
7,2 10 1 147
Kördügüm
powrót do forum serialu Kördügüm

Recenzja

ocenił(a) serial na 8

Serial od początku wciągający, jeden z najlepszych tureckich jakie oglądałam. niestety do pewnego momentu. Aktorzy opowiadający historię rodzącego się miedzy nimi uczucia zrobili kawał dobrej roboty. Sprawili, że widź musi w to uwierzyć, bo przecież o to chodzi. Dostarczyli wielu pięknych wzruszeń i niewymuszonych emocji.
Pod koniec ll sezonu zaczęło się wymyślanie nowych niepotrzebnych wątków całkiem niepotrzebnie. Scenarzysta popsuł to co do tej pory stworzył a szkoda. W pewnym momencie przestałam już wierzyć w tę opowieść, nie interesowało mnie co będzie dalej a jedynie chciałam wiedzieć jak się zakończy ta historia. Twórcy nie popisali się: lll sezon z kosmosu (niepotrzebne dokładanie nowych wątków) w ogóle, zakończenie beznadziejne, główny wątek zachowany: budowanie relacji ojciec-syn pozostał, uśmiercenie głównej bohaterki i zastąpienie jej nową - niewybaczalne!! choć banalnych happy and też nie lubię. Serial z bardzo dobrym początkiem a z trochę gorszym zakończeniem warty polecenia.

ocenił(a) serial na 8
Meeg74

Jestem tego samego zdania. Wielkim błędem było uśmiercenie głównej bohaterki i pojawienie się nowej.

Meeg74

Zatytuowala Pani swoj opis jako recenzja po czym zdradzila Pani ze gowna bohaterka zginie. Na koncu jeszcze go Pani poleca- ja niestety juz ogladac nie mam po co skoro wiem co sie wydarzy. Prosze nastepnym razem oznaczac takie rzeczy slowem ,,Spoiler” .

Meeg74

Jest taki klawisz "spoiler". Warto go używać

Meeg74

Widziałam, że Umut chyba zwiąże się z Neslihan? Jakie tajemnice miał Murat i o co chodziło z byłym mężem Feyzy? Co to za spisek lekarki i tego pracownika z firmy Tarika? Jak umiera Naz? Co łączyło Murata i matkę Kaana?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones