Fallout
powrót do forum 1 sezonu

Dziś jest ten dzień...

ocenił(a) serial na 8

Dziś jest ten dzień, na który czekałam całe lata... świat Fallouta jest mi wyjątkowo bliski.
Jednak boję się nieco tknąć ten serial po rozczarowaniu m.in. Wiedźminem. Oby nie było tak źle...

ocenił(a) serial na 9
Hekhate

JEST GENIALNY!!!

Xoni

4 odcinek, 4 godzina i dalej niewiele wiadomo. Masa wątków, kupa mięsa... Nooo, genialny, gdzie? 

ocenił(a) serial na 10
Hekhate

Po raz pierwszy tak naprawdę z wielką przyjemnością oglądam ekranizację gry jest boski.

ocenił(a) serial na 3
Hekhate

Ten serial to tragedia. Też na to czekałem, jak na Wiedźmina i kilka innych. Jak Wiedźmin Cię rozczarował, to to nie wiem, co z Tobą zrobi. Syf dla dzieci neostrady. Ani śmieszne, ani straszne, ani brutalne, ani mądre a z światem Fallout`a nie ma nic wspólnego. Tragedia.

ocenił(a) serial na 8
efekt_uboczny

Każdy ma prawo do swojej opinii ale w jaki sposób oceniłeś ten serial jako niebrutalny to ja nie wiem XD. Ja grałem w każdego fallouta zaczynając o 2, z 25 lat temu I mi się podoba. Neostrada też już tak gdzieś z 15 lat. Ci którzy używali już dawno nie są dziećmi. Zatrzymałeś się w latach 90? Xd

ocenił(a) serial na 8
Mikolaj_Czarnowski

mentalnie siedzi w 90tych

ocenił(a) serial na 7
Mikolaj_Czarnowski

Po bethesdzie miałem najniższe oczekiwania. Jednak po seansie mogę powiedzieć, że... jest niezły.
Poza drobnymi brakami spójności naprawdę niema nic do zarzucenia. Polecam i do pewnego stopnia już nie krytykuję bethesdy jak do tej pory.
Lekki, łatwy w oglądaniu i mało wymagający, wiesz na co się piszesz

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 9
efekt_uboczny

Co ty wygadujesz gościu

ocenił(a) serial na 7
efekt_uboczny

Popieram, główni aktorzy chorują na dwubiegunowość, raz inteligentni a raz jak ktos wyjął im mózgi i wsadził jakis kał. Serial moze i dobry ale widać że do końca nie przemyśleli głównych postaci

efekt_uboczny

W końcu normalna opinia. A już myślałem że że Mną jest coś nie tak. Gdzie nie zajrzeć, podniecają się tym... Czymś

ocenił(a) serial na 8
Hekhate

Bardzo dobry serial bez porównania lepszy niż Wiedźmin

ocenił(a) serial na 10
marcin_lendzion

jebać wiedźmina fallout to fallout wygląda jak gra 100%

Hekhate

nie masz sie co obawiac. serial rznie na zywca material z gier zwlaszcza jesli chodzi o muzyke, scenografie, lokacje, kostiumy, easter eggi centralnie wyjete z pierwszego Fallota i jeszcze mozna tak wymieniac. musisz jedynie przebolec juz wszedzie wcisnany w ameryce musowy randomowy wokeim pospolity, ktorego tu troche jest.

ocenił(a) serial na 9
ssijto

Jest go mniej niż w innych dużych serialach i w tym serialu to raczej na zasadzie rzucenia ochłapa woke fanatykom aby się odpi.rdolili.

ocenił(a) serial na 8
Hekhate

Jest dobrze. Widać, że wzorowali się na czwórce i 76, ale jest dobrze. Pierwsza połowa nieco gorsza i bardziej nudna, ale druga połowa nadrabia.

ocenił(a) serial na 8
Jan_Nowak12221

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 9
Jan_Nowak12221

Prawda jest taka że jeśli ten serial miał się udać to musieli pójść we wzorowanie się na nowych częściach. Ponury klimat by sprawił że musieli by np. odpuścić większość dowcipu czy zmieniać wygląd wszystkiego i pomijać pewne elementy aby nie kłóciło się to z ponurym urealnieniem. A pamiętajmy że Nolan to człowiek który robił seriale na serio i bez humoru a tu jednak uznał że musi iść zupełnie inną drogą niż dotychczas.

Hekhate

O wiedźminie to nawet nie wspominaj, gdyby takie HBO zabrało się za wiedźmina, to podejrzewam, że mógłby być to większy hit, niż Gra o tron.

Hekhate

Nie wiem czy wiedzmin nie okaze sie lepszy :D

ocenił(a) serial na 5
Hekhate

Serial dla niewymagającego widza. Tak jak Fallout 4 i 76.

ocenił(a) serial na 8
Hekhate

Klimat od pierwszych sekund. I ta muza.

ocenił(a) serial na 8
Hekhate

EDIT po obejrzeniu:

ocenił(a) serial na 8
Hekhate

Dzięki za opinie! Uważam, że jest dobrze, może nie idealnie, ale uczciwie dobrze! Podczas pierwszego odcinka piszczałam z radości, że znów mogę się cieszyć swoim ukochanym światem. Potem napięcie troszkę siadło, ale i tak jestem zadowolona. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejny sezon, zwłaszcza, że już wiemy, w jakie ciekawe miejsce wyruszymy :)

ocenił(a) serial na 9
Hekhate

Pewnie pojawią się super mutanci w drugim sezonie, a szpon śmierci musi dostać jakieś epickie wejście smoka.

ocenił(a) serial na 9
Hekhate

Nie ma czego idealnie odwzorowanie śmiało można oglądać z zachwytem

ocenił(a) serial na 10
Hekhate

Nie rozczaruje cię. To to co powinno stać się z wiedźminem. Serial jest genialny.

Hekhate

Ja to przestałem oglądać w połowie drugiego odcinka. Jeśli nie przeszkadzają ci odcinane kończyny, odcinane głowy, wypruwane flaki, to możesz to obejrzeć. Jako sam serial, nie jest pewnie zły. Jednak dla mnie pewnie rzeczy są nieakceptowane, a mam pewną tolerancję na przemoc w filmach. Jeśli się to pominie, to sądzę, że serial jest do obejrzenia.

alistair80

Otóż to

ocenił(a) serial na 8
alistair80

No właśnie. Zazwyczaj zgadzam się, nie lubię takich rzeczy oglądać, ale jako, że jest to ekranizacja- i wygląda to niemal identycznie jak w grach- wyjątkowo mi to nie przeszkadzało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones