Fallout
powrót do forum 1 sezonu

Fallouty to cześć mojego growego dziecinstwa i dorosłośćci, czekałem na serial zaciskajac kciuki...

Po 3 odcinku w mojej ocenie zobaczylismy już wszystko co serial miał do zaoferowania.

Oprocz tego im dalej w las tym wieksza nuda, chaos w prowadzeniu wątków, brak walk z potworami, mutantami, raiderami itd na co mocno liczylem bo misiek i różowa salamandra to tylko wierzcholek góry lodowej, ktora powinna być zawarta w serialu. O karaluchach nie wspomne, jedna krotka scena.

Oprócz tego zadnej sceny do zapamietania, dialogu, żartu, wydarzenia.
Oprócz Ghula postacie płytkie, ciemnoskóry wracający myślami do sceny wyjscia z lodówki za małolata z 5 jak nie wiecej razy i infantylna laska (ładna, owszem) wskakująca do łóżek kuzynom i nowo poznanym facetom kierująca się pięknymi zasadami jak z klasztoru.

No i juz słynny WZIOŁOM, POWIEDZIOŁOM...no nie mogli oprzeć się pokusie...

Końcówka bez większej puenty, ucieczka niespodziewanego protagonisty by można wslizgnac sie w sezon drugi, wszyscy zapomnieli o istnieniu stim pakow wiec kto umarł ten nie zyje bo tak mialo byc w scenariuszu...mimo, że to bez sensu

Zawód i 5/10 jak dla mnie :/

ocenił(a) serial na 9
Marcin_Regulski

Raczej po 3 się rozkręca fabuła i poziom rośnie. Żarty to niech oni sobie odpuszczą…

ocenił(a) serial na 5
Marcin_Regulski

Serial jest przeznaczony dla mało wymagającego widza. W dodatku nie ma nic z klimatu prawdziwych Falloutów tylko bazuje na Fallout 4 który jest nędzną próbą interpretacji świata dostosowaną do dzisiejszych standardów bylejakości, zniewieścienia i atakowania kolorowymi bodźcami.
Fabuła prosta i naiwna. Dialogi żenujące. Humor na siłę. Praca kamery w ogóle nie stara się wpływać na odbiór tego co się dzieje na ekranie. Niektórzy aktorzy są tak sztuczni że, aż bije po oczach to że męczą się w swojej roli. Nawet aktor z "LOST" stracił na swojej demonicznej tajemniczości. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones