Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Fallout (2024)

Koniec

The End 1h 14m
7,6 1 587
ocen
7,6 10 1 1587
Fallout
powrót do forum s1e1

Jestem pod wrażeniem

ocenił(a) serial na 10

Jako osoba, która nigdy nie grała w grę, muszę przyznać, że po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem zaskoczony dobrym wykonaniem pierwszego odcinka. Świat postapokapliptolityczny przedstawiony w filmie wygląda bardzo ciekawie i... realnie. Na szczęście twórcom nie zabrakło odrobiny czarnego humoru, więc jeśli dalej będzie równie dobrze, to na pewno będzie wysoka ocena.

ocenił(a) serial na 10
Marek_filmw

Jak dla mnie 10 się należy, serial jest po prostu rewelacyjny. Może nie jest to arcydzieło, że narody klękajcie, ale od czasów Lokiego nie oglądałem tak dobrze zrealizowanego serialu. Muzyka, grafika, scenerie, montaż, dialogi, fabuła, zwroty akcji, sarkazm i czarny humor na wysokim poziomie. Czuć też ducha Bethesdy z serii Doom.

Co do wersji wersji polskiej, to na szczęście wychwyciłem ten moment z końcówką -om i nie przypominam sobie by kiedykolwiek jakieś dziecko mówiło w ten sposób, chociaż jest to rodzaj nijaki. Dlatego lepiej serial oglądać w oryginale ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones