Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Fallout (2024)

Koniec

The End 1h 14m
7,6 1 587
ocen
7,6 10 1 1587
Fallout
powrót do forum s1e1

Ból dupy

ocenił(a) serial na 8

Wszystko wszystkim, ale serio o jedno słowo "byłom"? XDDDDD

kosiak_

No właśnie, a mogliby się czepić beznosowego, tudzież jednookiego. Raczej to tylko pretekst do wyładowania homofobicznej frustracji z powodu jakiejkolwiek obecności LGBT we współczesnych filmach i serialach. Znowu zapomnieli, że włączyli Amazon Prime, a nie TV Republikę :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
kosiak_

"byłom"

nie występuje w słowniku JP

ocenił(a) serial na 8
Tomasz_Bursa

Kogo to obchodzi? XD

kosiak_

A mi tam się podoba gadka Śląska ale mogli wspomnieć że to coś jest z Katowic xd

ocenił(a) serial na 2
kosiak_

Mi tam Ślązak nie przeszkadza

kosiak_

Ja normalnie nie miałbym z tym takiego problemu, gdyby to było w naszych czasach i normalnych warunkach. Problem jest w czym innym, po apokalipsie ostatnią rzeczą o jakiej myślą ludzie to niestandardowa identyfikacja płciowa. Myślicie, że teraz ktoś tam w okopach na Ukrainie zastanawia się czy mówić "byłom", "byłam" czy "byłem", w chwili gdy siedzi po kolana w błocie a za 15 minut pocisk może mu oderwać łeb. Nad takimi bzdurami to zastanawiają się ludzie, którzy nie mają innych problemów, typu czy w ogóle przetrwają.

ocenił(a) serial na 1
kosiak_

Nie ma takiego słowa. Ten kto to wymyślił jest debilem.

fieyangel99

Nie jestem pewien czy nie, ale to i tak bez znaczenia. Większość słów w języku powstawała właśnie w ten sposób, że ich nie było. Słowo, którego nie ma, ale wchodzi do obiegu i zaczyna być używane przez znaczną ilość osób w końcu staje się częścią języka polskiego. Było tak np. z wieloma kolokwializmami, nawet błędami, które powszechnie stosowane z czasem zostały uznane przez językoznawców za poprawne. Ty byś chciał, aby z określeniami używanymi w serialu Fallout tak się nie stało, lecz to nie od ciebie będzie zależeć, tylko od mas, które będą się tym słowem posługiwać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones