PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Wiecie co mnie drażni w tych telenowelach? To, ze zaniżają wiek bohaterów. Przecież gołym okiem widać, że aktorka grająca główną rolę nie ma 22 lat. ( w chwili kręcenia serialu miała 26, niby cztery lata, ale Ana Brenda wygląda na wiele więcej- taki typ urody). Podobnie Doris również ma 22 lata, podczas gdy aktorka miała w rzeczywistości 10 lat więcej. Nie widzę nic złego , w tym żeby główna bohaterka była kobietą po 30-tce. Byłaby bardziej autentyczna, niby jakim cudem 22 letnia "smarkula", tak sprawnie rządzi kasynem?!

telimena79

mnie postać Doris ogromnie irytuje, szczególnie jej mimika i miny jakie niekiedy strzela.. ah, coś mnie trafia. nie mieli ładniejszych aktorek? jeśli chodzi do MC kiedy była wieśniaczką wg mnie wyglądała młodziutko, wiadomo makijaż robi swoje.. mnie drażnią jeszcze włosy sióstr Canseco - wyglądają okropnie sztucznie - domyślam się, że to peruki.. ale nie widzę ich sensu.. wrrr. no to tyle odemnie, haha :)

xlickmysneakers

Zgadzam się, tzw wieczorowa fryzura Raizy w te loki jest koszmarna. Fryzura Caroli jest stonowana i nawet mi się podoba. ....:D A skoro już jesteśmy przy włosach, to uczesanie MC, w ten kok jest delikatnie mówiąc brzydkie.

telimena79

Ana to zjawiskowa kobieta, ale kok jej nie pasuje, na przyjęciu u Karima też nie miała zbyt twarzowej fryzury, miała zaczesane do góry, dziwnie to wyglądało.

telimena79

"niby jakim cudem 22 letnia "smarkula", tak sprawnie rządzi kasynem?!"
Dodałabym jeszcze, że smarkula, która jeszcze do niedawna była ciemną prostaczką.

Zna się na kasynie (zresztą na wszystkim) jak stara wyjadaczka.

ABC wygląda na wiele więcej? Cóż, niektórzy ludzie mają taką urodę, że wyglądają poważnie, na starszych niż w rzeczywistości są.
Inni z kolei wyglądają na młodszych.
Wg mnie ABC może sobie grać 22-latkę.

Hołd młodości? Nie wiem, mało w życiu obejrzałam telenowel.
Ale kult młodości to ogólnie charakterystyczna cecha współczesnego świata.

Vanessa100

Przepraszam wszystkie 22-tki za tę "smarkulę":)

telimena79

Heh ja 22-tką już nie jestem, niestety ;)
Wpędzają nas w kompleksy tym wiekiem bohaterek ;))

użytkownik usunięty
telimena79

W rzeczywistości Masz racje ,dlaczego bohaterka nie może mieć troszke więcej ,ale to juz tak jest. Nie mówię gdyby na początku grała tą młodziutką dziewczynę ,ale po wyjezdzie do miasta powinnna minąć gdzieś kilka lat i wtedy powinna być właścicielką kasyna .

Ale z tą Dris to już lekka przesadza ,widać ,że ma zmarszczki i nie wygląda napewno na 22 ,najbardziej rozśmieszyło mnie wczorajszy dialog jak Maria Alejandra powiedziała na Doris (,gówniara) . Ciekawe kto ,bo przecierz niby są w równym wieku

ocenił(a) serial na 8
telimena79

A tak z dzisiejszego odcinka, to Miguel wyglądał na 40 lat, ale może z 10 lat temu...

Edi13

A mi się nie podoba nowy wygląd Teobaldo... porażka! te włosy, całokształt....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones