PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale założyłam nowy temat bo poprzedni się wyczerpał.
Możemy pisać dalej

xKseniax

Dobrze zrobiłaś ;))

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

odp do wypowiedzi z 2 części DONEK_filmweb:
A gdzie właściwie był drugi pilot ?

Nie znam się na wypadkach lotniczych, ale przecież w samolocie jest przecież krótkofalówka mógł przecież zgłosić że coś się dzieje. A nie Octavio z ranną nogą szuka pomocy.

xKseniax

Jak lecieli, to pokazywali drugiego pilota - takie starszego, siwego.
Octavio się do niego zwracał.

Też pomyślałam o krótkofalówce czy jakiejś łączności radiowej.
Przecież mają taką w samolocie.
Chyba że się popsuła z powodu felernego lądowania.

xKseniax

DONEK_filmweb: ciekawy lot 3 czlonków zalogi ,4 pasażerów . jak ta linia lotnicza ciągnie

W końcu Octavio zarabia tam grosze, taka linia :D

DieCree

Octavio to w ogóle biedak, od początku teli nigdy nie ma pieniędzy ;)

Vanessa100

Hahah teraz widzimy czemu nie ma kasy... no bo w końcu u pilota to nie możliwe żeby był aż tak biedny .... Ale jak ludzi ma tyle co w autobusie to nie ma co się dziwić... :) W autobusach jest więcej pasażerów he ;) Antonio nadal mnie wkurza.... Ten zamiast wesprzeć to nadal odpycha Esther .... Nie znoszę takich facetów.....
Nie wiem jak Wam ale cholernie brakuje mi Marii... :) Nie mogę się jej doczekać...

11koala19

Zwykle Octavio miał więcej pasażerów.
Ostatnio jakoś mało - ostatnio pilotował samolot z Miguelem, Lucią i ich synem.
Z kolei dziś też mało ludzi.
Może to jakiś specjalny lot był.

Maria jeszcze będzie?

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

obok Octavio siedzial lekarz z BURZY który się przekfalifikowal

xKseniax

Może ten wypadek trochę zbliży MC i Octavia. Bo po ostatnich ich rozmowach, gdy Octavio groził, że odbierze jej dziecko, to jakoś nie widziałam ich wspólnej przyszłości...

Didi_5

Pewnie zbliży na chwilę.
A potem znowu po staremu - z powodu Doris oraz chęci zemsty MA na Octavio, Miguelu i Lucii.

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

gadacie że teraz lecą nudy a tu już 3 część BR . czasami slabe momenty są to prawda , ale serial trzyma formę . Serial wydaje wam się nudny bo milość jest nudna, jak jej nikt nie przeszkadza

DONEK_filmweb

Najdziwniejsze jest to, że była burza straszna, a jak samolot wylądował to już suchutko, piękna pogoda :D

DieCree

hejka, dzisiejszy odcinek nic specjalnego. Zal mi Ester, JA ponosi duma i musi mieszkac na tej wsi... a przeciez mial okazje zamieszkac na hacjendzie. Byli by szczssliwi. Jestem pewna ze gdyby Ester rodzila w szpitalu dziecko byloby zdrowe!! jest winny JA.
Chcialabym zeby Octavio bardziej staral sie o Maricruz. Mowil jej o milosci do niej, PRZEPROSIL..

xKseniax

po co zakładałaś nowy temat jak ja założyłam nowy temat

xKseniax

po co zakładałaś nowy temat jak ja założyłam nowy temat

użytkownik usunięty
xKseniax

Nie wiem czy zauważyliście ,ale dziecko Maricruz chyba nie rośnie ,chodzi mi o to ,że Maricruz jak dużo wcześniej urodziła od Ester ,która urodziła synka w niespełna 7 miesiącu ,tak więc Lupita bynajmniej powinna mieć ok 8 lub 9 miesiąca a ma tylko 3 lub 4 miesiące ,troszke też dziwne bo prawie z Lucią były wciąży ,no może róznicy było z 2 miesące Luci synek jaki duży a Maricruz wciąz taka mała ,wkońcy jak to jest .Czyżby zapomnieli o zmianie dziecka na większe ?

Na to wygląda. Dziecko Miguela i Lucii powinno być o góra 2 miesiące starsze, bo Lucia dowiedziała się o ciąży w czasie gdy Octavio ożenił się z Maricruz. Ale Miguelito też bardzo szybko urósł. Zanim Lucia przyjechała na Isla Dorada leżał tylko w łóżeczku :)

użytkownik usunięty
DieCree

Tak ,ale córeczka Maricruz się urodziła dużo wcześniej niż ,Ester zaczęła chodzić z Josem Antoniem ,Ester urodziła prawie w 7 miesiącu ,i Lupita na pewno nie ma tych miesięcy ,ma mniej .

"bynajmniej" to zaprzeczenie-powinnaś napisać 'przynajmniej". ludzie zapamiętajcie to wreszcie.a jeśli chodzi o serial to dziwne,że pilot(nawet w szoku po wypadku)idzie ranny szukać pomocy.ok,rozbili się,mają kłopot z łącznością etc ale czy pasażerowie nie mieli komórek?a gdzie jakieś nadajniki w samolocie,kurde nie znam się na lotnictwie ale chyba wszystko lepsze niż samemu w pojedynkę szukać pomocy w głuszy.powinni wszyscy razem czekać na pomoc,przecież nie rozbili się na końcu świata.a co do kilku pasażerów to może to był czarterowy albo byli to bogaci pasażerowie i mieli kasę by zapłacić za lot tylko dla 4 osób?to mnie nie dziwi , dziwniejsze dla mnie jest to,że Octavio i jego kolega zawsze latają razem, w dodatku na tej samej trasie;)dobrze,że chociaż ostatnio leciał z jakimś innym pilotem to serial nabrał trochę wiarygodności.

ocenił(a) serial na 1
bishop_filmaniak

Ciężko doszukiwać się logiki w telenowelach :)
Jose Antonio najgorszy facet , szkoda mi Ester - zakochała się w takim "głupku"

agdaaa

ten cały Jose Antonio rzeczywiście obleśny typ.pal licho,że biedny i niewykształcony-to burak jakich mało.ma bardzo wąskie horyzonty myślowe.uważa,że jak jest biedny to już się odkuć nie może!swoją drogą wcale taki idealny nie jest-pokażą to póżniejsze odcinki.i te jego wiecznie tłuste włosy.no aż człowieka mdli,parobek pełną gębą;)

bishop_filmaniak

Jose Antonio nie aż takim obleśnym typem , pomyliłeś go z Eusebio , to Eusebio był obleśny typ i miał tłuste włosy i wcale tak człowieka nie mdli , człowieka by mdliło na widok Eusebia i Ofelii jak byli razem w łóżku ten był parobkiem. a Jose Antonio odkuje się widziałam na zdjęciach będzie inaczej się ubierał i nie będzie parobkiem bo jak będzie z Esther to Esther nie pozwoli żeby jej ukochany był parobkiem. i wcale nie ma tłustych włosów.

bishop_filmaniak

CZTERY dni już Octavio się szwenda po tej głuszy ;)
Dla mnie ta sytuacja z zaginionym Octaviem też jest dziwna, tak jak dla Ciebie.

użytkownik usunięty
Vanessa100

Jeszcze straci rozum i będzię się błąkał jak Maria Lola z zaklętego serce

użytkownik usunięty
bishop_filmaniak

Oczywiście .

bishop_filmaniak

Ale jak się kogoś poucza w sprawie języka to samemu też wypadałoby przestrzegać zasad pisowni - po kropce zdanie zaczyna się wielką literą.

Didi_5

zdaję sobie z tego sprawę ale taki mam styl i nie będę go zmieniać;)

ocenił(a) serial na 5
xKseniax

Octavio poszedl szukać pomocy ,a sam się zagubil . A ekipa z samolotu już dawno w domu

ocenił(a) serial na 9
DONEK_filmweb

A ten któremu najbardziej potrzeba pomocy leży gdzieś w niewiadomym miejscu

użytkownik usunięty
DONEK_filmweb

A co się spodziewałeś po Octaviu ,przecież on nawet nie poznał własnej żony,no i jego wyznanie że poślubił Mari cruz ,a nie Marie Alejandrę ...ah normalnie debil

xKseniax

Octavio chodził dziś ranny i zamroczony po polu jak Boryna w "Chłopach" ;))

Vanessa100

no zesż ta sama myśl wpadła mi do głowy na tej scenie.wykapany Boryna,hehe;)oby nie skończył tak jak on;)

bishop_filmaniak

Haha na pewno Octavia uratują ;))

Co się działo w końcówce? Bo samej końcówki nie obejrzałam.

Vanessa100

Nic takiego. Octavio szedł i padł ze zmęczenia, wspomniał MC, a MC powiedziała Eduardo, że znajdzie Octavia.

jagodajulia

Dzięki ;)
CZTERY dni już Octavio się szwenda po tej głuszy ;)
Octavio to jak zawsze idiota.
Wszyscy uratowani już dawno, a on w głuszy ;)

MA zamierza wybrać się na poszukiwania Octavia taka wypindrzona?

Vanessa100

Dokładnie. Poszedł po pomoc, a pomoc przyszła, a on się zgubił :P

Na pewno ubierze się odpowiednio, ale na razie rozmawiała tylko z Eduardo.

Aaa i jeszcze była scenka z Doris i gubernatorem (gdzieś na końcu, ale nie pamiętam dokładnie momentu), gdy ten jej radził, aby zostawiła Octavia, bo może po tym wypadku jak go znajdą będzie chory, sparaliżowany, czy straci rozum.

jagodajulia

Octavio musiałby nie być Octaviem ;) IDIOTA jak zawsze.

To Octavio ma jakiś rozum? :D

Vanessa100

Już go nie lubisz? :D

Właśnie też się zastanawiam, czy on już go dawno nie stracił :P :D

jagodajulia

Ja nadal lubię Octavia.
A konkretnie lubię jego wygląd (sam Arenas jest cudowny), a nie lubię jego głupoty
Piękny i głupi ;)

Ta sytuacja z zaginonym Octaviem mnie rozbawiła.
Tylko potwierdziła idiotyzm tej postaci.
Ale cała ta sytuacja naciągana.

użytkownik usunięty
xKseniax

Ja się zastanawiam tylko czy Maricruz nie wyruszy na poszukiwania w szpilkach i sukience .To by było kupa śmiechu ,jakby w tym stroju wyruszyła , przecierz to nie pokaz mody a nie salony :)

I w makijażu ;)

użytkownik usunięty
Vanessa100

Ha ,ha ,ha ,racja :) no ale ma na pewno kosmetyki z najlepszej półki .

MA zawsze i wszędzie musi wyglądać zjawiskowo ;))

użytkownik usunięty
Vanessa100

Tak, jednak chyba nie pojadzie jak lala ,tylko w normalnym stroju ,siostra właśnie mi teraz mówiła ,bo obejrzała kawałek odcinka .

Aha ;)
Ale śmiesznie by było, jakby pojechała wypindrzona ;)

użytkownik usunięty
Vanessa100

Racja , :)

użytkownik usunięty
Vanessa100

Może ,jestem trochę wybredna ,ale nie podoba mi się zbyt ciemny puder na twarzy Maricruz ,wydaje mi się ,że ją postarza ,lepiej wygląda ,bez tej tapety ,

ocenił(a) serial na 8

Ja tez sie wlasnie zastanawialam nad tym haha

użytkownik usunięty
MelissaWspanialeStulecie

Jeśli chodzi o poszukiwania ,to podobno będzie miała odpowiedni stój ,siostra mi mówiła > ,dobrze ,że tak będzie bo to by był cyrk.

xKseniax

Octavio ranny 4 dni w głuszy, a pasażerowie dawno w domku - wyrobić nie mogę ze śmiechu buhahahahahaha ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones