PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 092
oceny
7,3 10 1 1092
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce

ANA BRENDA CONTRERAS
Prywatnie Ana Brenda Contreras jest obiektem wielu plotek. Media interesują się jej życiem prywatnym, z a zwłaszcza tym z kim się spotyka.
Obecnie aktorka z serialu "Dzikie serce" jest sama.
W 2014 roku miała wciąż ślub z torreadorem Alejandro Amaya, ale rozstała się z nim tuż przed planowaną uroczystością.

- Każde z nas będzie podążać swoją ścieżką. Występując naprzeciw plotkom i spekulacjom, jakie krążyły, zapewniam, że ja i Alejandro mamy się dobrze, a w naszym związku nie brakowało miłości i szacunku – powiedziała Ana Brenda w jednym z wywiadów.


DANIEL ARENAS
Prywatnie Daniel Arenas od maja 2014 roku jest sam, nie ma dziewczyny, ale nie szuka też miłości na siłę. - Chciałbym mieć towarzyszkę, bo życie w pojedynkę jest smutne. Jestem długozwiązkowcem. Pierwszą dziewczynę miałem w wieku 19 lat i byliśmy razem cztery lata, potem byłem jeszcze w trzech związkach: dwa i pół roku oraz osiem miesięcy i ostatni, który trwał półtora roku - przyznał aktor w jednym z wywiadów.

Serialowy Octavio z "Dzikiego serca" marzy aby jego żona była "kapłanką ogniska domowego, wierząca, pracowita, szczera i kobieca".
Chciałby się ożenić i mieć co najmniej dwójkę dzieci.

Źródło http://superseriale.se.pl/dzikie-serce-nowa-telenowela-w-tv4-ana-brenda-contrera s-i-daniel-arenas-gwiazdami-dzikiego-serca_544100.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones