Griselda Siciliani

6,6
196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Griselda Siciliani

To jedziemy!!! Kto pi poda najbardziej odjechane, bezsensowne , najsmieszniejsze jej teksty... nic mi do głowy teraz nie przychodzi wiec moze wy mi cos podpowiecie??

stokrotna

to takie co ona robi z tym lalo tak to idzie: czoko li czoko la... a dalej nie pamiętam xD

Jackie_xD

Choco Choco La La, Choco Choco Te Te, Choco La, Choco Te, ChocoLaTe! ;d
rządzii. ;]]

stokrotna

haha nie moge z niej te teksty z sos mi vida sa powalajace.. dzis bylo tak w urzedzie slub mercedes martin migel i kimberly stoja wkolku i rozmawiaja debi podbiega i wrzeszczy coS! (chodzilo jej o to ze mercedes zniknela) martin sie pyta co sie stalo? a ona "ZAPOMNIAŁAM CZEKAJ" :D:D lałam .. :D

stokrotna

Dziś najlepiej jak były z rosyjską księżniczką :) Debi: Wódka!Lubisz wódkę?

ann172211

nie nie sluchajcie tego Constansa: ale debi niemoze zostac prezem firmy,ona nawet nie umie do 6 liczyc ! Debi : wlasnie ze umiem 1,2,3 yyy nie nie jeszcze raz 1,2,3 yy yy yyy yy ::DD:D: myslalam ze sie zsikam:D

stokrotna

mi sie podoba jak ona skraca imiona np. na Rolanda mówi ROLU na konstancje Kontu, to jest boskie :P

stokrotna

polekwa jest tez np dzis bylo jak debi placze i zaczyna belkotac ze nic nie mozna zrozumiec juz tak bylo wczesnij :D:D haha placze i belkocze ahaha

linds20

mieszkanie debi puk,puk
Debi otwiera drzwi:kto tam
wchodzi constansa, debi zamyka drzwi i mówi: już otwieram.


Pochita:nie chce iść do Martina, znów będę go podrywać, a nie chce żeby monita wydrapała mi oczy
Debi:jak wydrapie ci oczy, nie będziesz nic widziała, no chyba że coś wykombinujesz.:D

Ślub Debi i rolu. rolu upadł jak Kuka rzuciła w niego ryżem
Debi:jestem wdową
rolu spadł w szpitalu ze schodów
Debi: zostałam wdową już drugi raz

stokrotna

pukanie do mieszkania Debi, otwiera drzwi i widać Constanse a Debi choć też ją widzi pyta kto tam:D

stokrotna

a poza tekstami Debi trzeba było jej przyznać "mądrość" w uciekaniu na drzewa przed Migel`em i inne chowanie się:P

kasiula01

Ja uwielbiam jej haselko, ktore powiedziala jak poklocila sie z Mercedes: "idz do diabla a jak tam bedzie zamkniete to jeszcze dalej":D;p

Monia_41

'Chusena, na pewno nie znasz wierszyka o królu Karolu i królowej Chusenie: Król Karol kupił królowej Chusenie korale koloru Chusenowego' - świeetne ^^

stokrotna

Ulubiony kolor?
D: może być tęcza?

Jak kazali jej tej blondynie, co była kilka odcinków zadać trzy pytania : dlaczego przyjechała czy na długo i coś jeszcze, a ona chociaz czytała, to zapomniała które zadała i zadała jedno dwa razy <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones