Ed Skrein

Edward George Skrein

7,3
11 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Skrein

Wie ktoś, czemu zmienił się aktor grający Daario Naharisa? Wolałam, gdy grał go Ed Skrein, tego drugiego nie trawię...

McBu

Pewnie dlatego, że Skrein się m.in. po tej roli wybił i nie było już twórców na niego stać. Też wolałem jego od tego nowego lalusia.

michal.2907

nie wiem o co tam moglo chodzic ale na pewno nie kase - w obsadzie sa inne wieksze nazwiska i lepiej platni aktorzy (Peter Dinklage, Charles Dance, Natalie Dormer, Sean Bean, Lena Headey)

keteek

Po książce i tak zmieniłem zdanie. Skrein może i fajniejszy, ale zupełnie niepodobny do Daaria. 'Nowy laluś' bardziej pasował wizualnie.

michal.2907

Ten drugi bardziej pasował niż ten pierwszy laluś.

McBu

Ja czytałam, że publiczność w USA strasznie hwjtowała go w roli z GoT. Że nie ładny, nie pasuje i w ogóle nie taki jak trzeba. To zmienili aktora.

ignis_2

Zupełnie jakby nagle twórcy i producenci GoT zaczęli liczyć się ze zdaniem fanów.

McBu

Wg mnie był zajebisty. Idealny Daario Naharis. Miał to coś co go wyróżniało, a jego następca jest taki zwyczajny...

sebogothic

właśnie

sebogothic

Zgadza sie

McBu

Do tego drugiego jak się przyzwyczaiłam to tez spoko, ale na początku to był szok. Wolałam Eda w tej roli... Jaki tam laluś. On ma diabła w oczach.

frigid

Oj taaaak...., ma iskierki w oczach;))

McBu

I całe szczęście, krzywy ryj skreina pasował do tej roli jak siodło do świni

McBu

Był beznadziejny - ta zmiana była wielka i kontrowersyjna, ale jak dla mnie - absolutnie konieczna. Wyglądał jak Barbie, po drugie w ogóle nie oddawał książkowego pierwowzoru. Całe szczęście ze szybko go wywalili..

air87

a ten drugi to niby oddawał książkowy pierwowzór? o ile pamiętam, to Daario miał niebieskie włosy i ubierał się bardzo krzykliwie, a nowy aktor to rycerzyk w typie faceta z romantycznych komedii dla kobiet.

manowce

Nie - ale na pewno pozostawił lepsze wrażenie. Co do książkowych wzorów to bardziej chodziło mi o charakter i własnie to wrażenie wizualne. Co do wyglądu książka vs serial to nie ma się co czepiać bo mało który bohater pasuje idealnie.

air87

"wrażenie wizualne"? :D przecież "wizualnie" to on właśnie nie ma nic wspólnego z książkowym pierwowzorem. a charakterem to właśnie ten pierwszy aktor bardziej pasował, bo książkowy Daario to był taki dziwak, a nie królewicz (;

manowce

ja prdl - lepsze wrażenie wizualne nie znaczy że był podobny do książkowego tylko że najzwyczajniej w świecie wyglądał lepiej niż poprzednik.
A więc jeszcze raz:
1. Nie wyglądał jak książkowy
2. wyglądał lepiej niż poprzedni
3. Skrein z długimi włosami wyglądał jak trans
4. Arsenal
5. jeszcze raz podkreślam - żaden nie wygląda jak książkowy ale ten drugi nie działa mi na nerwy więc dlatego wole jego.
Już jasne?

air87

air87 xD o czym ty gadasz chłopcze, może przeczytaj jeszcze raz co manowce do ciebie napisała XD

Vegi

i też uważam, że pierwszy aktor był lepszy ;)

Vegi

a o czym ty piszesz garbie bo na razie wygląda to na komentarz kompletnie z doopy?

aha byłbym zapomniał - xD oraz XD oraz zapomniałeś dodac LOL

air87

Moim zdaniem to najgorsze drewno aktorskie całego GoT. Pasował do jakiejś podrzędnej ekranizacji Conana, a nie tutaj. I myślę, że to cała tajemnica wywalenia go z serialu.

qudlaty

Taaaa, bo Matka Smoków to gra jak Meryl Streep.

McBu

bo był beznadziejny i nie dało się go oglądać. Podobny twórcy dali wybór - albo wywalicie to drewno albo kasujemy serial

McBu

Dogrzebalam się informacji, że nie chodziło o to, że miał przyjąć inną rolę. Ponoć w tej historii zamiany aktorów chodzi o coś więcej. Względy "polityczne". Brzmi jak plotka;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones