César Évora

César Évora Díaz

8,1
348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby César Évora

Podoba mi się :) to że jest taki męski i nie wiem coś w sobie ma :D Jest jedntm z bardziej utalentowanych aktorów latynoamerykańskich. Teraz już telenowel nie oglądam ale z tego co pamiętam to widziałam go i jako księdza i jako amanta i jako zły charaker :D wszędzie spisał się na medal :)

Chomaniztka

podpisuję się pod tą wypowiedzią Super facet w każdej roli fajny ma głos szkoda ze nie emitują obecnie z nim zadnej teli chetnie bym obejrzała coś z Cezarem !!!

Chomaniztka

To prawda. Jest równie wiarygodny w roli księdza, amanta, jak i skończonego drania. Taka wszechstronność jest rzadko spotykana u aktorów w latynoamerykańskich serialach.

agneszko

I w dodatku gra "normalnie". Nie wydziera się (jak zazwyczaj inni w telenowelach mają w zwyczaju). Nie gestykuluje przesadnie. No po prostu jak napisała Chomaniztka facet jest konkretny. Podoba mi się właśnie to, że gra dobrze. I zgadzam się z agneszko - wiarygodny w każdej roli.
No i ma to coś w sobie.

użytkownik usunięty
Chomaniztka

Tak jest świetny, jeden z najlepszych aktorów latynoskich, inni powinni brać z niego przykład. Nie jest przystojny, ale ma charyzmę! Tylko szkoda, że jest teraz taki gruby..... To odbiera mu urok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones