Bárbara Mori

Bárbara Mori Ochoa

7,8
250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bárbara Mori

Anahi miała zagrać w Cenie Marzeń -Rubi jednak zrezygnowała na rzecz Zbuntowanych.
Jak myślicie widziałybyście ją w roli Rubi ?A jakby Bárbare obsadzić w roli Mii Colucci?Oczywiście to są tylko spekulacje i nie życzę sobie jakiś pustych odpowiedzi które w jakikolwiek sposób mogły by obrazić aktorki o których tutaj mówimy.

kwiatuszek446

nie umiem sobie wyobrazic Anahi w roli Rubi.jest dla mnie troche zbyt dziewczeca,nie wiedze w niej takiego seksapilu jak u Barbary Mori jako Rubi.ale tewz nie umiem sobie wyobrazic jakby Barbara miala grac Mie w Zbuntowanych,z kolei ona jest zbyt kobieca.nie pasowalaby do roli czasami niedojrzalej,rozupuszczonej wlasciwie dzieczynki-dopiero pozniej dojrzewa i staje sie kobieta.

martabany

Zgadzam się w 100 procentach. Jest jeszcze jednak sprawa. Nie miałam nic do Mii Colucci, uważam, ze Anahi wypełniła swoje zadanie. Ale już po obejrzeniu "Podwójnego życia Angeliki" wydaje mi się, że Anahi nie udźwignęłaby roli Rubi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones