Ana Brenda Contreras

7,2
999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ana Brenda Contreras

Ciekawe jaka jest prywatnie sprawa wrażenie miłej i fajnej osoby Zawsze interesowało mnie to jakie naprawdę są osoby ze szklanego ekranu. Często się zdarza że słyszę o jakiś aktorach z Latinowood że mają bardzo ciężkie charaktery np Mario Cimarro Ana Martín czy Jorge Salinas

marekwyszosiat

Nie wiem, ale jest miła, śliczna, nie gwiazdorzy, ma wielu przyjaciół. Myślę, że to bardzo pozytywna dziewczyna:)

Edi13

No nikt tego nie wie ;)

marekwyszosiat

Ci, którzy ją znają na pewno wiedzą;)

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Właśnie nikt nie wie do końca jaka jest aktorka czy aktor , zresztą każdy ma zly i dobry dzień .Jak np.. Silvia Navarro niby jest miła a była taka sytuacja dziwna z jedną fanką Sylvia nie chciała się zatrzymać i dać jej autografu i ta fanka coś tam wypisała na twicie że nie jest przyjemna czy coś w tym stylu.

marekwyszosiat

Nie chcę mi się wierzyć, że Ana Martin ma ciężki charakter.

marekwyszosiat

Co masz na myśli, pisząc ciężki charakter? Zwłaszcza chodzi mi o Jorge Salinasa. To dobry aktor i być może jest wymagający...

marry222

W każdym przypadku jest trochę inaczej jeśli chodzi Mario to niemal wszędzie można znaleźć informacje że to po prostu kawał skurczybyka który potrafi wyzwać swoje partnerki serialowe od najgorszych itp O Jorge słyszałem że bardzo nie lubił się do z Aną Martin do tego stopnia że podczas jednej ze scen nie zamarkował ciosu

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

To mogło być niechcący.

hmmmm no nie wiem ;) no ale na usprawiedliwienie Salinasa napiszę że Ana Martin to też podobno niezła....

użytkownik usunięty
marekwyszosiat

Nawet nie było widać ,ze się nie lubią ,tak dobrze grali ,widać ,że są dobrymi aktorami.

No widzisz ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones