PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721074}

Wbrew rodzinie

Trespass Against Us
6,3 2 747
ocen
6,3 10 1 2747
Wbrew rodzinie
powrót do forum filmu Wbrew rodzinie

Kiedy jakaś premiera i czemu trzeba tyle czekać na film który jest już dawno nakręcony? Moglibyście jakiś opis dać.

ocenił(a) film na 7
ewej

Film podobno już w postprodukcji. Premiera w przyszlym (2016) roku. Miesiąc, dzień i godzina premiery nieznane.

ewej

http://www.sundayworld.com/news/news/the-fass-and-the-furious

ocenił(a) film na 6
ewej

Jest już trailer, właśnie obejrzałam. Michael w klimatach rodem z "Fish tanku". Jak dla mnie miła odmiana po Magneto i typowo hollywoodzkich produkcjach. Choć przyznam, że już cicho popiskuję i przebieram nogami z niecierpliwości na widok Fassy'ego w wersji skandynawskiego, mrocznego, męskiego Harry'ego Hole'a :D

ocenił(a) film na 7
lena_777

No wiem, w reszcie się coś ruszyło z tym filmem, nakręcony już lata temu, a dopiero teraz ma premierę. Bardzo ciekawie wygląda ten film, z niecierpliwością czekam na niego. Ale to tylko przygrywka przed Snowmanem, zgadzam się, ja te popiskuję z niecierpliwości na ten widok, o którym wspomniałaś :-)

ocenił(a) film na 6
ewej

Na razie premiera marzec 2017 (UK).
Z Filwebem to tak jest , człowiek się cieszy, że film niedługo wyjdzie, a jak przychodzi co do czego to się okazuje, że będzie będzie dopiero nawet za rok ;)

ewej

pewnie jakiś content dotyczący tego filmu jest zgłoszony i czeka na akceptacje, ale FB jest zarządzany tak żałośnie, że pewnie nie prędko się coś tutaj pojawi.... Tyczy się to wielu pozycji i innych problemów... Moje kontrybucje wiszą już od paru miesięcy i nic się z nimi nie dzieje, a zazwyczaj z jakiś nieznanych powodów były odrzucane, więc osobiście dałem sobie już spokój z pracą na rzecz społeczności tutaj

ocenił(a) film na 7
dewille

Zawsze podziwiałam te osoby, które się udzielają tutaj. Ile to cierpliwości kosztuje i czasu. Masakra. Ja też nie wiem, na jakiej zasadzie ten portal funkcjonuje. Tylko trolle i hejterzy czują się tu doskonale, mogąc się powyżywać i wyładować frustracje.
Co do filmu, to o szczegółach dowiedziałam się z innych źródeł. Kurcze chciałoby się żeby fw był polskim odpowiednikiem imdb, ale jeszcze bardzo długa droga przed nimi. Kolorystycznie już prawie się zgadza, ale reszta leży.

ewej

FB szczyci się/szczycił drugą czy trzecią największa bazą filmów na świecie i społecznością - nie wiem ile w tym prawdy, ale aktualnie jak na największy w Polsce portal filmowy, jego zarządzanie jest żałosne... Od wspomnianej aktualizacji kontentu, błędy w funkcjonowaniu strony i systemu do supportu. Dla mnie największa bolączka, nawet większą niż nieaktualizowanie bazy są znikające oceny filmów... Sam już to zgłaszałem parę razy a oprócz mnie wielu innych użytkowników i nic od lat sie nie zmienia. To już jest dramat na całego. Dla mnie oceny są główna funkcjonalnością i nie dlatego, żeby kierować się ocenami innych bo to tutaj w ogóle nie jest wyznacznikiem, ale wystawiając ocenę automatycznie zaznaczam sobie, że dany film oglądałem. I później po latach znajduję jakiś tytuł, który może mi nic nie mówić, bo zwyczajnie nie pamiętam czy oglądałem, więc wchodzę na FB i patrzę czy mam oceniony. I od czasu do czasu przezywam wku** bo film który na bank oglądałem nawet nie raz, figuruje jako nie oceniony (a to robię zawsze !! właśnie ze względów o których pisałem) Rozumiem, że taki błąd może się zdarzyć, ale nawet w amatorskich serwisach jest cos takiego naprawiane, a tutaj NIC ! I to trwa lata.... Nawet nie ma feedbacku ze strony administratorów, co najwyżej skasują watek albo kogoś zbanuja. Jedynie te wystawione archiwalne oceny mnie tutaj trzymają jeszcze i gdyby był jakiś skrypt to zaimportowania swojego profilu/obejrzanych filmów gdziekolwiek indziej, nawet do anglojęzycznego IMDB to bym to zrobił od reki..
Przed wysłaniem tego posta (i każdego innego) robię CTRL+A i CTRL+C na wszelki wypadek, bo czeeesto przy wysyłaniu nagle jest error i bach... wszystko co napisałem znika w czeluściach FilmWeb...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones