PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752743}
7,9 29
ocen
7,9 10 1 29

The Three Body Problem: I
powrót do forum filmu The Three-Body Problem: I

Uwielbiam książki Cixina Liu, film mógłby być fenomenalny

majabaran

Nie ja:) Plotki były dwa lata temu, że już kręcą. Ale potem sprzedali prawa Netflixowi. Netflix ma wypuścić swoją wersję chyba jeszcze w tym roku. Dobra wiadomość jest taka, że właśnie wyszła chińska adaptacja - znaczy 30 odcinkowy serial:) Zaskakująco dobrze tam został przyjęty - ma 8.1/10 na douban po 7 odcinkach chyba. Widziałam tylko pierwszy i na razie wygląda to dobrze. Ale pewnie i tak cenzura popsuje coś dalej.
Jakby co jest dostępny na kanale Tencent na yt z angielskimi napisami: www.youtube.com/playlist?list=PLMX26aiIvX5rFSYPXtcqda3tWd6pGVD5Q
Na Viki też jest, ale nie wiem czy ktoś będzie robił polskie napisy.

majabaran

Wlasnie w Chinach wyszedl serial pod tym samy tytulem i MOZNA go ogladac na youtube z angielskimi napisami LEGALNIE.Trzeba wejsc na kanal Tencet Video na youtube i tam sa odncinki-na dzisiaj jest odblowkowane bodaj 6 a caly pierwszy sezon ma 30.Jak ktos sie naprawde uprzez i chce ogldnac caly od razu to rzeab sciagnac aplikacje Tencet video,zrobic sobie vpnem ip z USA(bo tencet video dziala tlyko w USA),zaplacic cos bodaj 3 doalry miesiecznie za dostep i voila masz dostpe do dziesiatek chinskich seriali i wiekszosc z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 10
piotr34

Inna opcja jest kupno Viki (Platforma rakuten). Taki streaming z azjatyckimi dramami. Nie trzeba sie bawic w VPN, synchronizacje napisow itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones