PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043732}

Joika

6,7 283
oceny
6,7 10 1 283
Joika
powrót do forum filmu Joika

Ten film jakoś bardzo umknął. W Cinema City u mnie w mieście grany tylko przed godz. 13, jeden seans dziennie. W kinie bywam bardzo często a widziałem może jeden trailer i to bardzo króciutki. Żadnych reklam, no nic co by zachęciło żeby obejrzeć. A tutaj takie piękne dzieło i to jeszcze po części, Polskie! Przecież ten film jest bardzo bardzo dobry. Cały czas trzyma w napięciu, rewelacyjne zdjęcia i dźwięk. Tytułowa Joika dała radę no i też dobrze napisana. Kruger idealnie wpasowała się do swojej postaci. Historia niby jakich dużo - po trupach do celu, opowieść o niesamowitej pasji i zawziętości w dążeniu do marzeń. Ale sposób w jaki to zostało odpowiedzialnie i nakręcone jest wybitnie, niecodziennie dobry. Dlaczego o tym filmie jest tak cicho? Po części Polska produkcja ( pomimo, że poziom Polskiego kina cały czas idzie w górę, to taki film ciężko znaleźć) a nic o nim w Polsce nie słychać, nigdzie o tym nie mówią. Szkoda bo na prawdę warto obejrzeć. Polecam

ocenił(a) film na 7
partiid

Zgadzam się. Bardzo podobał mi się film w szczególności reżyserko oraz główna rola. Ma trochę niedociągnieć ale ogólnie dałbym 7/10 bardzo udany film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones