PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 325
ocen
5,8 10 1 80325
6,5 28
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Ech...

ocenił(a) film na 8

To wcale nie komedia...beczałam jak bóbr
Też chcę spotkać takiego fajnego czułego mężczyznę, który będzie mi robił cappuccino na śniadanie...a spotykam samych Tedów:(
Zdołowała mnie ta komedia, idę po browara

ocenił(a) film na 8
LinaInverse

Ja też beczałam, ale ze śmiechu :') i mimo iż też mam problemy tego pokroju, to przy tej komedii nie szło w ogóle się niczym zamartwiać i smucić ;)

użytkownik usunięty
LinaInverse

Ja jako facet też w niektórych scenach miałem łzy w oczach, widocznie to zależy od obecnej sytuacji w życiu...

LinaInverse

LinaInverse, Jeżeli czułość kojarzysz z robieniem rano kawy to powodzenia, bo zasługujesz na Tedów.

A ty rbk17 to raczej nie jesteś facet, więc się nie dziw.

ocenił(a) film na 8
AbraCham

No tak, jaka ja głupia. Czuły jest ten mężczyzna, który po seksie, o świtaniu, w jego własnym domu mówi: głodnym, wypadałoby coś zjeść. W zasadzie nie mam nic do jedzenia, ale jest woda w kranie. Skocz sobie po bułki i kup mi przy okazji papier toaletowy, bo się kończy.
Wybacz, ciągle mylę czułość z buractwem.

LinaInverse

Sa tacy faceci,tylko Wy wybieraci takich chamski-macho, a pozniej pretensje do calego swiata. Pozdrawiam serdecznie.

marcinek77

marcinek77, dokładnie tak. Bo to tak jest, że kobiety marzą o takim czułym, dobrym facecie, który przyniesie rano cappuccino, a jak się w końcu taki trafia, to jest uznany za zbyt miękkiego i ciepłego i zostaje spławiony. A przychodzi taki niedobry Ted, to może jest burakiem ale jednak do takiego ciągnie. Jeszcze może niejedna kobieta się czasem łamie, ale jak rodzice Teda mają willę, a on sam dobre stanowisko, no to już pozamiatane. A w pięknej willi nadal sobie można marzyć o czułym mężczyźnie, czemu nie...? :)

ocenił(a) film na 8
marcinek77

Zgadza się. Kobiety wybierają częściej macho-buraków bo lubią takich złych facetów , bardziej ich przyciągają. I tak jak piszesz ,potem pretensje do całego świata. Że to jednak nie tylko burak ale i damski bokser. I niech głupie nie myślą że on się z czasem zmieni na lepsze.

ocenił(a) film na 9
LinaInverse

Super film;) średnia ocen 5.8...No bez.żartów. A Melissa McCarthy rozwala po prostu system:) Nie dziwme, że jezt w czołówce najlepiej zarabiających aktorek na świecie. Naprawdę super:)

patrycjuszdudek

Serio? Przecież ona gra w samych głupich komedyjkach. Za co niby ma mieć takie gaże?

LinaInverse

A to ciekawe, gdzie ich szukasz ;)
Film zabawny, jestem w trakcie...
Lekko wchodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones