PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689342}

Dom tygrysa

Tiger House
5,1 1 394
oceny
5,1 10 1 1394
Dom tygrysa
powrót do forum filmu Dom tygrysa

Nie słuchajcie zastępów lemingów oraz malkontentów - film naprawdę godny ujrzenia, o ile podobało Ci się znakomite "Najście", interesujące "Oni", mało odkrywcze i porywające "Następny jesteś Ty", czy wciągające "Napaść", choć zgodzę się może co do jednego - realizm nie jest jego najmocniejszą stroną tego filmu. Choć oczywiście szanuję i rozumiem odmienny punkt widzenia....

ocenił(a) film na 3
marcinbelc

skoro rozumiesz i szanujesz odmienny punkt widzenia, to skąd lemingi i malkontenci?

Moim zdaniem film nawet się nie umywa do tych, które wymieniłeś. I nawet nie mówię tu o realnym podejściu do sytuacji w domu, ale o całej reszcie... aktorstwo, jakikolwiek sens w zachowaniu bohaterki, utarte schematy typu, wyładowana bateria... Dodatkowo bandziory, którzy zachowują się, jakby nie wiedzieli, co naprawdę robią.
Lubię home invasion, ale to... jestem na nie.

ocenił(a) film na 10
Lilith_Flame

bo akceptuję istnienie lemingów i malkonentów tak samo jak inne zdanie, które każdy ma prawo mieć, choćby nijak się miało do mojego stanowiska. ponadto, nie każdy, kto źle myśli o tym filmie do nich należy, ale szacuję, że większość, która sugeruje się oceną innych, a nie ma własnego zdania, polegając na tzw. dowodzie społecznym, tak to się w psychologii nazywa :) ja natomiastsię bawiłem przednio na tym filmie i jaram się nim na maksa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones