PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008381}
7,1 15 122
oceny
7,1 10 1 15122
7,5 37
ocen krytyków
Challengers
powrót do forum filmu Challengers

Dla mnie bomba. Guadagnino nie zawiódł. Uwielbiam tego typu kino. Końcówka szczególnie dobra, bo nasuwa się pytanie, kto z tej trójki okazuje się być prawdziwym zwycięzcą- Art, bo przejrzał na oczy i po latach pogodził się z kumplem, Patrick, bo miał Tashi na zawołanie i spędził z nią noc, czy sama Tashi, bo zbajerowała dwóch typów, by obejrzeć świetny mecz.

ocenił(a) film na 7
Karo_oraK

Myślę, że nikt nie jest. Art został zdradzony, upokorzony i jego małżeństwo się rozpadnie, Patrick zostanie nieznanym graczem i będzie dalej wiecznym dzieckiem, które chce dorobić na kieszonkowe i Tashi, która będzie wiecznie nieszczęśliwa, bo sama nic nie osiągnęła i jej marzenia legły.

suineg

Można na to patrzeć i z takiej strony. Jak dla mnie dwójka kumpli pogodziła się ze sobą po latach. Ich przyjacielski uścisk wyglądał, jakby oboje przestali się przejmować kobietą, o którą rywalizowali latami. Natomiast Tashi wydawała się być usatysfakcjonowana przebiegiem meczu. Jednym i drugim kierowała jak chciała.

ocenił(a) film na 7
Karo_oraK

Myślę że zakończenie jest niedopowiedziane z premedytacją, abyśmy sami je wymyślili. Ogólnie film dobry, trzeba obejrzeć i pamiętać żeby nie oglądać po raz drugi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones