Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dziś rano miałem ponad 200 punktów zdobytych w tym miesiącu, teraz nagle zrobiło się 4-krotnie mniej. Co jest grane?

Dzisiaj zauważyłem, że pod komentarzami pojawiło się coś takiego, jak możliwość oceniania komentarzy. Nie wiem, czy wcześniej to też istniało - ja przynajmniej nie zauważyłem.
Czy to ma jakiś wpływ na punktacje forumowiczów. Czy mógłby ktoś mnie oświecić? Będe wdzięczny za jakieś szczególiki.

Witam po dłuzszej przerwie spowodowanej - a, nie wane. Wracam pod zmienionym nickiem z chęcią podyskutowania sobie z innymi i co widzę? Filmweb zmarniał. Ludzie piszą komentarze najwyżej dwulinijkowe, na Forum nie zagląda nikt, a koemntarzy do Felietonów jest niewiele - droga Redakcjo o co chodzi? Są jeszcze ludzie w...

więcej

nie wiem jak to sie dzieje ale wyniki "Koty i psy" cały czas maj`a informację, że wyniki bedą po 10 maja. Innych konkursów (odpowiedzi i wyników) nie ma. Od chyba Matrixa znikneły a ostatni to K-Pax albo jesli dobrze pamietam Przystanek. Co sie dzieje z Wasza strona. Dodam, ze tak jest na roznych stanowiskach wiec to...

więcej

Bardzo mi się spodobało wyodrębnienie konkursów na osobnej stronie. Wyniki DVDmani - na podstronie - extra. Błyskawiczne wyniki konkursów - świetnie. Ale nie ma beczki miodu bez łyżki dziegciu. Wyniki następnych konkursów już na stronie głównej. Brak (co mnie zawsze denerwuje) poprawnych odpowiedzi - nie wiem czy nie...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones